Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. ×
All articles

Dopravní systém pro průmysl povrchových úprav

Zjistili jste, že většina tradičních systémů pro povrchové úpravy nesplňuje jedinečné potřeby vaší společnosti? Dopravníkový systém OCS využívá technologii bez řetězu, která je založena na tření a splňuje všechny požadavky na bezpečnou, tichou, čistou a energeticky účinnou přepravu. Má vlastnosti, s nimiž tradiční dopravníky Power and Free nebo výrazně dražší EMS nemohou konkurovat.

Technologie založená na tření bez použití řetězu s maximálním prostorem a efektivitou.

Technologie, která dělá OCS dopravní systém revolučním, je jeho chytré vedení a flexibilní provedení. Na rozdíl od řetězově poháněných dílů Power and Freeconveyors a EMS (Electric Monorail system) umožňuje technologie třecího dopravníku pohybovat součástmi vpřed i vzad variabilní rychlostí v kterékoliv části systému. Systém lze ovládat různými rychlostmi v rozdílných zónách, operátor si může zvolit zastavení procesu úplně, aniž by to ovlivnilo další probíhající povrchové úpravy ve zbytku linky. Kompletní dopravníkový systém OCS tak maximalizuje účinnost při použití přibližně o 30 procent méně podlahové plochy ve srovnání s tradičním dopravním systémem.

Štíhlá, čistá & ekologická výroba

Dopravní systém OCS také přispívá k větší štíhlosti, čistotě a ekologii vaší výroby. Systém bez řetězu eliminuje padající nečistoty ze špinavého řetězu, čímž zabraňuje olejům a nečistotám kontaminovat součásti a zajišťuje tak dokonalý výsledek povrchové úpravy. Systém OCS 500 umožňuje vkládat jedinečné recepty pro každou skupinu dílů a snižovat spotřebu chemického odpadu a energie vypnutím modulů a dopravníku, když se nepoužívají. Nemluvě o tom, že úplné nastavení systému OCS snižuje ekologickou stopu až o 30 procent.

OCS dopravní systém – chytřejší systém a rychlejší proces

Inteligentní ovládací prvky poskytují provozní přehled na rozdíl od toho, co nabízejí tradiční metody. Například můžete urychlit dokončování tím, že povolíte lakování více skupin součástí na jednom systému. Poté, co uživatel zadá konkrétní recept, systém může sledovat jednotlivé komponenty. To má za následek rychlý a optimalizovaný proces a systém zajišťuje kvalitu prostřednictvím kontroly připojených podmínek prostředí. Všechny moduly a komponenty systému jsou předmontovány a dodávány v kompletních sestavách. Ať už vyměňujeme váš starý systém, nebo budujeme nový, instalace bude dokončena za polovinu času tradičního systému. Děláme vše pro to, aby vaše firma byla v provozu co nejrychleji.

Moderní průmysl povrchových úprav by měl být účinný, čistý a tichý s hladkým a bezproblémovým transportem. Patentované řešení OCS dopravních systémů – založených na tření místo řetězu – je prostorově efektivní, bez oleje, vyžaduje nízkou údržbu, poskytuje krátké dodací lhůty a umožňuje flexibilitu, díky které je na trhu zcela unikátní.