Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. Kontaktujte nás ×
All articles

Instalace, rozšíření a údržba systému od společnosti OCS

Overhead Conveyor System – OCS 150

Je instalace závěsného dopravníkového systému snadná?

Ať už vyměňujeme části vašeho starého systému nebo stavíme nový systém, konstrukce OCS systému je založen na modulárních prefabrikovaných dílech. Ve srovnání s tradičními systémy mohou být modulární díly OCS instalovány za mnohem kratší dobu, takže je instalace poměrně snadná a nákladově efektivnější.

Mohu rozšířit nebo přestavět stávající systém?

Díky použití modulárních dílů je možné existující systém rozšířit nebo přestavět jednoduchým, rychlým a přímým způsobem. Nové díly lze snadno instalovat a systém lze snadno rozšiřovat se zvyšující se úrovní výroby. Vzhledem k tomu, že systém je provozován po částech a je poháněn jednotlivými motory, můžeme pozastavit jeden úsek najednou a následně instalovat nové díly bez přerušení předchozí části výrobní linky.

Systém s minimální údržbou a rychlými opravami

Naše systémy obecně vyžadují minimální údržbu, protože neobsahují řetězy a nemusí se mazat. V případě potřeby se však systém snadno udržuje, protože vozíky OCS nemají vlastní pohon a díly tomu je lze rychle opravit nebo vyměnit. Poruchy v systému OCS jsou obvykle snadno odhalitelné a mohou být dokonce odstraněny vlastními pracovníky údržby zákazníka. V závislosti na velikosti a složitosti systému obvykle doporučujeme každoroční kontrolu údržby. Během této kontroly se vymění díly běžného opotřebení a zkontrolují se, zda všechny součásti správně fungují.