Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. Kontaktujte nás ×
All articles

Navštivte nás na EUROBIKE, Messe Frankfurt 21.–23. června 2023

Již více než 10 let je OCS předním poskytovatelem řešení montážních linek pro jízdní kola, elektrokola a nákladní kola. Naše rozsáhlé zkušenosti s navrhováním efektivních výrobních procesů vedly k partnerství se známými výrobci kol v Německu a Evropě. Společně jsme optimalizovali montážní a výrobní procesy pro maximální produktivitu.

Jak svět mobility prochází transformačním posunem směrem k udržitelnosti, digitalizaci, urbanizaci a demografickým změnám, EUROBIKE se ukázal jako přední platforma pro předvádění nejnovějších pokroků v oblasti jízdních kol a budoucí mobility.

Na „Business Days“ od 21. do 23. června 2023 představí OCS nový standardizovaný nosič výrobků pro flexibilní a ergonomickou montáž běžných jízdních kol a elektrokol.

Navštivte nás v HALL 9.2, STÁNEK E31 a zjistěte, jak naše nejnovější řešení montážní linky mohou zlepšit vaše výrobní procesy.

Náš tým odborníků bude k dispozici pro osobní konzultaci, abychom prodiskutovali vaše konkrétní požadavky a vyvinuli řešení šité na míru vašemu podnikání. Těšíme se na vás!