Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. Kontaktujte nás ×
All articles

OCS otevírá nové pracovní prostory v rostoucí oblasti Viared

„Od minulých Vánoc prší, ale v ten samý den otevíráme hlavní kancelář a výrobní prostory ve Viaredu, slunce svítí z jasně modré oblohy. Pochopitelně to cítíme velmi nádherně, zejména nyní, když je přítomna celá organizace z Evropy a USA“.

Group Photo from left: Steve Groocock, Kenth Almqvist, – , Christer Lundgren

Kenth Almqvist, spolumajitel a generální ředitel společnosti OCS je sice po včerejším otevření trochu unavený, ale hrdý. Nové prostory o rozloze 3.500 metrů čtverečních se nachází blízko logistického centra Ellos Group, které bude také otevřeno v rozvíjející se oblasti Viared, západně od Borås, přibližně za měsíce.

„Využili jsme příležitosti k automatizaci našich vlastních procesů, protože jsme odborníci na závěsné dopravní systémy, kam se dnešní průmysl zaměřuje vzhledem k automatizaci a štíhlé výrobě. Zároveň klademe velký důraz na pracovní prostředí, ergonomii a efektivní pracovní prostory. Naše vlastní výroba bude fungovat jako centrum dokonalosti“, říká Kenth Almqvist.

Společnost OCS vyvíjí a vyrábí závěsné dopravní systémy, mimo jiné pro automobilový a letecký průmysl. S novou nemovitostí vzroste z 2.000 na 3.500 metrů čtverečních s možností zvýšení o dalších 1.500 metrů pro budoucí potřeby.

„Nyní jsme v dobré pozici, abychom pokračovali v růstu na stávajících i nových trzích,“ uzavírá Christer Lundgren, vedoucí prodeje a spolumajitel společnosti OCS.