Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. Kontaktujte nás ×
All articles

OCS – přední dodavatel v rychle rostoucím odvětví jízdních kol

Vzhledem ke zvyšující se výrobě jízdních kol a elektrokol v celé Evropě, si stále více předních výrobců vybírá závěsné dopravní systémy od společnosti OCS. „S řadou známých výrobců jízdních kol v našem portfoliu nás těší, že jsme se stali důležitým dodavatelem závěsných dopravních systémů pro tento vzkvétající průmysl,“ říká generální ředitel Kenth Almqvist.

Z důvodu korona virové pandemie stále více lidí mění způsob, jakým se pohybují. Od veřejné dopravy po jízdní kola, e-kola, nákladní kola a elektrické skútry. Průmysl na výrobu jízdních kol se ve velkém rychle rozšiřuje a naše jedinečná technologie závěsných dopravních systémů je ideální pro požadavky výrobců jízdních kol. Umožňuje montážním týmům obejít kola v úhlu 360O a tím si uvolnit cenný podlahový prostor.

„Naše závěsné dopravní systémy – postavené na naší patentované technologii založené na tření – splňují všechny požadavky kladené na řešení štíhlé dopravy, což je zásadní faktor pro moderní udržitelná odvětví,“ říká Kenth Almqvist.