Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. ×
All articles

Ukážeme Vám jak úspěšně posunout vaše podnikání

Na letošní výstavě LogiMAT ve Stuttgartu představí společnost OCS dva ze svých úspěšných dopravních systémů pro veřejnost z celého světa.

LogiMAT 2020

Společnost OCS vystavuje v hale 7, stánek A77. Již nyní můžete provést registraci pro obdržení svého osobního eTicket kódu na adrese info@ocssysteme.de a získat zdarma vstupenku na výstavu LogiMAT.

Společnost OCS nabízí kompletní sortiment vnitřních závěsných dopravních systémů. Naše patentovaná technologie založená na tření pohybuje komponenty spolehlivě v čistém a klidném prostředí. Naše výrobky fungují bez oleje, s nízkou hlučností a zaručují flexibilní řešení podle vašich potřeb.

Dva z našich úspěšných závěsných dopravních systémů, OCS 150 a OCS 500, budou brzy představeny široké veřejnosti na letošním veletrhu LogiMAT, mezinárodním veletrhu logistických řešení a řízení procesů ve Stuttgartu. V období od 10. do 12. března vám ukážeme, proč se dnes závěsné dopravní systémy OCS 150 a OCS 500 úspěšně používají ve velkém množství mezinárodních průmyslových odvětví.

Pomůžeme Vám optimalizovat vaši dopravu

Velké množství zástupců v automobilovém průmyslu, včetně elektro mobility, letecké a povrchové technologie, jako i několik různých výrobců jízdních kol věří v systémy společnosti OCS. Neváhejte požádat o osobní konzultaci. Těšíme se na jednání podle vašich vlastních požadavků a potřeb. Naši odborníci na výstavě LogiMAT s vámi rádi projednají a navrhnou dopravní řešení.