Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. Kontaktujte nás ×
All articles

Vítáme Cyril Monteil v naší nové kanceláři ve Francii

S potěšením oznamujeme, že společnost OCS Overhead Conveyor System se rozšiřuje nejen do Švédska a Velké Británie, ale také do Francie, kde je náš nový kolega Cyril Monteil. Bude vedoucím prodeje a bude zodpovědný za založení OCS ve Francii. Vítáme Cyrila tím, že ho trochu více poznáváme a dozvíme se, jaké budou klíčové faktory úspěchu OCS ve Francii.

Jaká je Vaše minulost ?

Jedna z mých předchozích pozic byla v jedné z předních společností ve Francii na závěsné dopravní systémy. Jsem pozitivní, že jsem zažil různé role v různých společnostech, od standardního technika po vedoucího servisu a následně vedoucí pro mezinárodní smlouvy, mi dal kvalifikaci a připravil mě, abych úspěšně převzal tuto novou roli.

Jaká je Vaše role v kanceláři ve Francii ?

Mým hlavním úkolem je představit a založit OCS ve Francii. Udělám to tak, že ukážu technické kvality našich dopravních systémů. OCS je nyní klíčovým hráčem pro závěsné dopravní systémy ve Francii a moje práce bude komunikace se zákazníky. Bydlím poblíž Fontainebleau, které je 1,5 hodiny jižně od Paříže a více či méně uprostřed země. Většina mých klientů se nachází ve čtyřech koutech Francie, které jsou velmi dobře dostupné.

Jaká jsou klíčové faktory úspěchu pro OCS ve Francii ?

Je to vlastně docela jednoduché. V současné době prochází toto odvětví významnou transformací, konkrétně průmysl 4.0, a Francie je právěu na začátku. OCS již tento nový způsob výroby a mantáže zavedl, což nám dává konkurenční výhodu. Francie si přeje reindustrializovat zemi a být více inovativnější. Za tímto účelem se země musí přizpůsobit. Proto je společnost OCS v příznivém postavení, aby si od začátku mohla nárokovat velkou část trhu. Industry 4.0 je především o tom, že automatizační řešení jsou vysoce známá a vysoce autonomní. Umělá inteligence (AI), pokročilá robotika a technologie senzorů mají potenciál dále zvýšit autonomii. OCS již existuje a navíc integrovala tři parametry štíhlé, čisté a ekologické produkce, což nám dává další konkurenční výhodu. Tím se bezpochyby stane OCS předním dodavatelem dopravního systému na trhu ve Francii a cítím poctu, že jsem součástí této vzrušující jízdy.