Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. Kontaktujte nás ×
All articles

Vítáme Steve Groocock v naší nové kanceláři ve Velké Británii.

S potěšením oznamujeme, že rozšiřujeme švédskou firmu OCS,závěsné dopravní systémy, o pobočku ve Velké Británii, kde je náš nový spolupracovník Steve Groocock. Bude pracovat na pozici Business Development Manager a odpovídá za prodej do všech průmyslových odvětví ve Velké Británii. Vítáme Steva s tím, že se o něm a jeho plánech pro britský trh dozvíme více.

Steve Groocock

Jaká je Vaše minulost?

Byl jsem v automatizačním průmyslu více než 15 let, takže bych řekl, že mám rozsáhlé zkušenosti s řízením prodeje. Znám tento průmysl dobře a vím o plnění specifikací a překračování očekávání. Moje předchozí pozice byla v globální společnosti Bosch Rexroth, kde jsem pracoval jako vedoucí prodeje.

Jaká je Vaše pozice v kanceláři ve Veleké Británii ?

Mojí hlavní náplní je zavádět OCS dopravní systémy na britský trh. Dělám to propojením a integrací s průmyslem, což z Leicesteru dělá ideální místo. Nachází se do 30 km od Birminghamu, kde se nachází hlavní automobilový průmysl ve Velké Británii. Odtud mohu snadno řídit jakékoli výstavy a další obchodní aktivity – místní i celostátní.

Jaká je Vaše představa ?

Moje představa je, aby byl produkt OCS zaveden na britský trh tak, aby byl OCS jednou z prvních možností závěsných dopravních systémů. Cílem je také stát se značkou, která je rozpoznatelná v britském automobilovém OEM (Original Equipment Manufacturer) proti našim konkurentům, a přivést značku do dalších zavedených průmyslových odvětví jako produkt pro nová řešení automatizace. Vedle plánů rozšíření vidím malý tým zkušených pracovníků, aby Velká Británie mohla pracovat jako samostatná kancelář a stále využívat to, co švédská kancelář nabízí, ale s minimální podporou.

Jaké jsou klíčové faktory úspěchu OCS ve Velké Británii ?

Spuštění nové webové stránky bylo velkým milníkem a již nás dovedlo k několika dotazům. V každém z těchto dotazů je vždy alespoň jeden cíl, buď učinit proces štíhlejším, účinnějším a čistším, nebo zachovat zdroje, jako je elektřina, aby byl proces ekologičtější. Díky těmto jedinečným prodejním místům má společnost OCS několik skvělých příležitostí, jak dosáhnout podíl na trhu. Jsem velmi hrdý na to, že jsem součástí společnosti, kde tyto parametry vedou nejenom naše spolupracovníky, ale ve skutečnosti nastavují pokyny pro celou společnost a naše podnikání.

Kontaktujte Steva zde.