Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. Kontaktujte nás ×
All articles

Výhody závěsných dopravních systému založených na tření

OCS závěsné dopravní systémy postavené na patentované technologii tření. Při použití tohoto typu dopravníkového systému je výsledkem bezpečný, bez řetězový, tichý, bezolejový a energeticky efektivní proces.

Overhead Conveyor System schematics

Dnešní průmysl se vyznačuje požadavkem na rychlé změny ve výrobě. Musí to být efektivní, čisté a tiché s důslednou a hladkou přepravou, ať už se jedná o vyzvednutí, uskladnění, montáž či výrobu.Naše závěsné dopravní systémy splňují všechny požadavky kladené na štíhlé a bezřetězové dopravní řešení díky naší technologii založené na tření.

Bez tření za třecí

Štíhlý výrobní proces bez tření je něco, o co se všichni snaží. V OCS to děláme tím, že stavíme naši technologii na tření. Patentovaná technologie, která poskytuje bezřetězová, bezolejová, tichá a flexibilní řešení dopravníků.

Čisté a bez oleje

Tichý, čistý a spolehlivý. Vzhledem k tomu, že systém neobsahuje žádný řetěz, neexistují ani žádné špinavé oleje, jako u tradičních řetězových dopravníků, což také eliminuje padající nečistoty ze špinavého řetězu kontaminujícího části, které se pohybují.

Efektivní instalace

Rychlá instalace s minimálním přerušením výroby a minimálním požadavkem na údržbu. Ať už vyměňujeme části starého systému nebo stavíme nový, instalace bude dokončena za méně času než tradiční dopravní systém.

Flexibilní a hladký

Modulární konstrukce standardních součástí umožňujících rychlou výměnu.

Zvyšuje účinnost – maximalizuje prostor

Flexibilita tohoto řešení díky tomu, že je bez řetězu, umožňuje produktu pohybovat se dopředu i dozadu a být řízen různými rychlostmi v procesních zónách. Na rozdíl od řetězově poháněných dopravních systémů se může operátor rozhodnout zastavit celý proces bez ovlivnění dalších probíhajících procesů ve zbytku linky. Vzhledem k tomu, že je systém provozován po částech, lze energetické požadavky na systém optimalizovat podle potřeb každé oblasti. Kompletní dopravníkový systém OCS proto maximalizuje účinnost při použití přibližně o 30 procent méně podlahové plochy ve srovnání s tradičním dopravním systémem..