Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. Kontaktujte nás ×

O společnosti

Posuňte Vaše podnikání

Sídlo společnosti OCS se nachází ve švédském městě Boras, jednom z předních švédských i evropských měst na textilní a módní průmysl. OCS má historii již od roku 1960, jako specialista na závěsné dopravní systémy pro oděvní průmysl. Od roku 1993, kdy OCS začíná tak jako dnes, se trh značně rozšířil se zaměřením na automobilový, letecký průmysl, cyklistický průmysl a průmysl pro povrchové úpravy. Dnes pracujeme v celosvětovém měřítku s klienty po celém světě za přítomnosti našich produktů v mnoha částech světa.

Základem úspěchu OCS systému je kontrola naší vlastní výroby ve Švédsku, ale především naší patentované technologie závěsných dopravních systémů založených na tření. Tato technologie nám umožňuje nabízet moderní průmyslová řešení, která jsou čistá, bez oleje, ergonomická, tichá a vysoce přizpůsobivá pro rychlé změny. Naše dlouholeté zkušenosti nám dávají silnou pozici jako specialistovi štíhlé výroby, díky kterému pomáháme vytvářet našim zákazníkům optimální řešení.

Společnost OCS je součástí Axel Johnson International, soukromě vlastněné švédské průmyslové skupiny, která působí globálně. Skupina má dlouhodobý přístup k vlastnictví, kladoucí důraz na udržitelný pokrok a spolupráci. Zaměřuje se na akvizice a rozvoj společností, specializovaných na technické komponenty a průmyslová řešení. Skupina se skládá z více než 200 společností a zaměstnává 5 700 lidí ve 34 zemích, organizovaných do šesti obchodních skupin, z nichž každá se zaměřuje na vybrané tržní niky. Axel Johnson International je součástí švédské rodinné podnikové skupiny Axel Johnson.

Skutečnost

  • Vlastník: Axel Johnson International, Christer Lundgren, Kenth Almqvist, Mathias Frunz.
  • Sídlo společnosti a výrobní provoz: Borås, Švédsko
  • Prodejní místa: Švédsko, Německo, Česká republika, USA, a Japonsko.
  • Instalace: ve 30 zemích
  • Počet instalací: přibližně 500
  • Počet zaměstnanců: okolo 50 (120 celosvětově)
  • Roční obrat: 10 MEUR (24 MEUR celosvětový prodej)
  • Certifikace: ISO 9001 Kvalita, ISO 14 001 Životní prostředí
Axel Johnson International Logotype