Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. ×

O společnosti

Posuňte Vaše podnikání

Sídlo společnosti OCS se nachází ve švédském městě Boras, jednom z předních švédských i evropských měst na textilní a módní průmysl. OCS má historii již od roku 1960, jako specialista na závěsné dopravní systémy pro oděvní průmysl. Od roku 1993, kdy OCS začíná tak jako dnes, se trh značně rozšířil se zaměřením na automobilový, letecký průmysl a průmysl pro povrchové úpravy. Dnes pracujeme v celosvětovém měřítku s klienty po celém světě za přítomnosti našich produktů v mnoha částech světa.

Základem úspěchu OCS systému je kontrola naší vlastní výroby ve Švédsku, ale především naší patentované technologie závěsných dopravních systémů založených na tření. Tato technologie nám umožňuje nabízet moderní průmyslová řešení, která jsou čistá, bez oleje, ergonomická, tichá a vysoce přizpůsobivá pro rychlé změny. Naše dlouholeté zkušenosti nám dávají silnou pozici jako specialistovi štíhlé výroby, díky kterému pomáháme vytvářet našim zákazníkům optimální řešení.

OCS je od roku 2018 součástí společnosti Axel Johnson International, v soukromém vlastnictví švédské průmyslové skupiny s vice než 110 společnostmi ve 27 zemích světa, s kombinovaným ročním obratem EUR 960 miliónů. Axel Johnsom International řídí rozvoj podnikání a růstu prostřednictvím dlouhodobého přístupu k vlastnictví na strategicky vybraných trzích, hlavně technických dílů a řešení pro průmyslové procesy. Axel Johnson International je vedená v pěti obchodních skupinách: řešení pro manipulaci s tekutinami, průmyslová řešení, výtahová řešení, řešení pro přenos energie a přepravní řešení.

Axel Johnson International Logotype

Skutečnost

  • Vlastník: Christer Lundgren, Kenth Almqvist, Mathias Frunz and Axel Johnson International
  • Sídlo společnosti a výrobní provoz: Borås, Švédsko
  • Prodejní místa: Švédsko, Německo, Anglie, Francie, Česká republika, USA, Japonsko a Čína
  • Instalace: ve 30 zemích
  • Počet instalací: přibližně 500
  • Počet zaměstnanců: okolo 100 (celosvětově)
  • Roční obrat: 20 MEUR (celosvětový prodej)
  • Certifikace: ISO 9001 Kvalita, ISO 14 001 Životní prostředí a EN 1090-1
Road

Lean, Clean & Green

Řešení pro průmysl zítřka

Moderní průmysl – bez ohledu na průmyslový sektor – řízený třemi parametry: musí tam být efektivní a průžné výrobní procesy; průmysl musí být co nejvíce ergonomický a čistý, se zachování energií a zdrojů, aby nepříznivě neovlivnil životní prostředí.

Rozhodli jsme se zvolit tyto tři faktory úspěchu pro Lean, Clean and Green. Leanclean.green je internetová stránka, která nabízí každému, kdo se zajímá o tato témata a místa, najít důležité informace, relevantní články z celých internetových stránek a průmyslových novinek. Neváhejte citovat nebo odkazovat na články, které sdílíme, ale také nezapomeňte uvést původní zdroj článku.

Podle Lean, Clean & Green

Poslední zprávy