Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. Kontaktujte nás ×

O společnosti

Posuňte Vaše podnikání

Sídlo společnosti OCS se nachází ve švédském městě Boras, jednom z předních švédských i evropských měst na textilní a módní průmysl. OCS má historii již od roku 1960, jako specialista na závěsné dopravní systémy pro oděvní průmysl. Od roku 1993, kdy OCS začíná tak jako dnes, se trh značně rozšířil se zaměřením na automobilový, letecký průmysl, cyklistický průmysl a průmysl pro povrchové úpravy. Dnes pracujeme v celosvětovém měřítku s klienty po celém světě za přítomnosti našich produktů v mnoha částech světa.

Základem úspěchu OCS systému je kontrola naší vlastní výroby ve Švédsku, ale především naší patentované technologie závěsných dopravních systémů založených na tření. Tato technologie nám umožňuje nabízet moderní průmyslová řešení, která jsou čistá, bez oleje, ergonomická, tichá a vysoce přizpůsobivá pro rychlé změny. Naše dlouholeté zkušenosti nám dávají silnou pozici jako specialistovi štíhlé výroby, díky kterému pomáháme vytvářet našim zákazníkům optimální řešení.

Společnost OCS je součástí Axel Johnson International, světové průmyslové skupiny, která získává a rozvíjí společnosti na strategicky vybraných specializovaných trzích, zejména v oblasti technických částí a řešení průmyslových procesů.

Skupina je aktivním a dlouhodobým vlastníkem, jehož posláním je řídit rozvoj a růst podnikání. Buduje a rozvíjí skupiny společností se sdílenými strategickými cíli, stimuluje společné iniciativy a sdílení znalostí. Axel Johnson International má šest obchodních skupin: řešení pro manipulaci s tekutinami, průmyslová řešení, zvedací řešení, řešení přenosu energie, přepravní řešení a řešení hnací soustavy. Axel Johnson International má podnikatelskou kulturu, kde decentralizované a angažované vedení umožňuje rychlá rozhodnutí. Skupina se zaměřuje na čtyři oblasti: digitalizace, služby, udržitelnost a rozvoj lidí.

Společnost Axel Johnson International sídlí ve švédském Stockholmu. Skupina zahrnuje více než 200 společností ve 34 zemích. Axel Johnson International je součástí švédské rodinné skupiny Axel Johnson.

Axel Johnson International Logotype

Skutečnost

  • Vlastník: Axel Johnson International, Christer Lundgren, Kenth Almqvist, Mathias Frunz.
  • Sídlo společnosti a výrobní provoz: Borås, Švédsko
  • Prodejní místa: Švédsko, Německo, Česká republika, USA, a Japonsko.
  • Instalace: ve 30 zemích
  • Počet instalací: přibližně 500
  • Počet zaměstnanců: okolo 50 (120 celosvětově)
  • Roční obrat: 10 MEUR (24 MEUR celosvětový prodej)
  • Certifikace: ISO 9001 Kvalita, ISO 14 001 Životní prostředí
Axel Johnson International Logotype