Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. ×

Vnitřní dopravní systémy

Technologie a znalosti pro optimální řešení

OCS nabízí flexibilní a nákladově efektivní vnitřní dopravní systémy pro moderní průmysl. Díky našim rozsáhlým zkušenostem s projekty po celém světě v mnoha průmyslových odvětvích, jsme schopni Vám nabídnout čisté a ekologické řešení prostřednictvím efektivních závěsných dopravních systémů – od analýzy, návrhu a projekce, k instalaci a zaškolení obsluhy.

Kromě toho se zabýváme všemi typy procesů ve skladu, výrobě, ale také i vyskladňováním. Samozřejmě můžeme také nabídnout řešení, která jsou včetně válečkových dopravníků, řetězových dopravníků a nosičů, pokud je třeba dodat čisté a efektivní řešení závěsných dopravních systémů.

Závěsné a podlahové dopravníky

Automobilový průmysl

Automobilový průmysl je charakteristický mnoha komponenty, které se obnovují při relativně vysoké frekvenci v závislosti na nových modelech a dodavatelích. Tak jako ostatní moderní průmyslová odvětví v popředí, musí být dopravní systémy hladké, čisté a tiché. S třecími dopravními systémy od společnosti OCS dosáhnete všech požadavků – lean, clean & green.

Zjistit více

Závěsné a podlahové dopravníky

Letecký průmysl

Letecký průmysl je vysoce technologický a inovativní s extrémně podrobnými specifikacemi pro výrobu letadel a jejich součástí. Řešení pro vnitřní dopravní systémy musí být prostorově efektivní, ergonomické a flexibilní. S třecími dopravními systémy od společnosti OCS dosáhnete všech požadavků – lean, green & green.

Zjistit více

Závěsné a podlahové dopravníky

Povrchové úpravy

Průmysl povrchových úprav se rychle vyvíjí, společnosti plánují a přijímají zásady štíhlé výroby. Znalosti směrnice ATEX mají nejvyšší význam pro bezpečnost. S třecími dopravními systémy od společnosti OCS dosáhnete všech požadavků na čisté, bezpečné a ekologické řešení.

Zjistit více

Závěsné a podlahové dopravníky

Ostatní průmysl

Máme rozsáhlé zkušenosti a velké znalosti s řešením potřeby vnitřních dopravních systémů pro většinu průmyslových odvětví – od potravin a oděvů po kola a nábytek. Moderní průmyslová odvětví kladou do popředí podobné požadavky, dokonce když je řešení šité na míru – mělo by být flexibilní, čisté a tiché. Jak je dokázáno OCS závěsnými dopravními systémy poháněnými třením.

Zjistit více