Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. Kontaktujte nás ×

Letecký průmysl: Závěsné a podlahové dopravní systémy

Dopravníky pro vysoce technologický a inovativní průmysl

Letecký průmysl je vysoce technologický a inovativní průmysl s extrémě detailními požadavky na specifikaci výroby letadel a jejich součástí.

Počáteční komponenty jsou početné a mají vysokou míru složitosti. Kromě toho je třeba velká flexibilita pro rychlou výměnu výroby na nový model. Přepravní systém s mobilními rámovými dopravníky musí být prostorově efektivní, schopný integrace montážních zařízení a komunikace se stroji jako jsou roboty, šroubováky a nadřazené procesní systémy.

Stejně jako ostatní moderní průmyslová odvětví by řešení dopravníků měla být čistá, tichá a ergonomická, aby splňovala technické i lidské požadavky. Patentovaná řešení závěsných dopravních systémů OCS – postavených na tření místo prostorově náročného a nepružného řetězu nebo finančně nákladného EMS Electric Monorail systému – splňuje všechny požadavky na lean, clean & green.

Samozřejmě také nabízíme tradiční podlahové dopravníky pro manipulaci s kusovým zbožím.

Montážní linka pro letadlové stožáry

Dopravní systém přepravuje stožáry o váze do 1.200kg a délky mezi 4 až 6m a to vše automaticky ve výšce 5,5metru. Stožáry jsou spuštěny a uvolněny na příslušnou montážní stanici, po které se nosič produktu zvedne, aby získal nový stožár. Čtyři montážní linky mají dohromady 42 příslušenství produktů. OCS je odpovědný od návrhu a výroby až po implementaci hotových výrobních linek.

Read more