Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. ×

Povrchové úpravy: Závěsné a podlahové dopravní systémy

Prostorově efektivní a úsporná řešení dopravních systémů

Průmysl povrchových úprav je rychle se rozvíjející průmysl, kde hlavní společnosti plánují a pracují plně podle principů štíhlé výroby.

Orientace na štíhlou výrobu znamená, že stále více podniků se dívá často na jejich řetězové dopravníky, které jsou prostorově náročné a kde se celý proces zastaví, pokud se na řetězu objeví nějaká závada. Stejně jako v automobilovém a leteckém průmyslu, většina průmyslu pro povrchové úpravy má složitý proces s několika kroky, ať už se jedná o kovy, plasty nebo další materiály, které jsou upravovány.

Řešení musí být bezpečné dle směrnic ATEX, ale také prostorově efektivní a musí být schopno řízení vpřed i vzad různými rychlostmi. S patentovaným závěsným řešením OCS založeným na tření místo prostorově náročného nepružného řetězového systému nebo cenově náročného EMS Electric Monorail systému – splňujeme všechny požadavky na bezpečnost, tichý a čistý chod.

Samozřejmě také nabízíme tradiční podlahové dopravníky pro manipulaci s kusovým zbožím.

Výrobní linka na lakování elektromotorů

OCS dopravní systém nakládací stanice, které poskytují automatické skladování výrobků před lakovací stanicí. Po lakovací stanici jsou motory přepraveny do skladovacího prostoru, kde jsou různé díly automaticky vyloženy pomocí jeřábu do skladovacího prostoru. Ze skladovacího prostoru jsou tyto položky odesílány přes OCS závěsný dopravní systém do prostoru pro balení v požadovaném pořadí dodání.

Zjistit více