Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. ×

Věc: Závěsné dopravní systémy

Instalace dopravních systémů po celém světě

Navrhujeme, vyrábíme a instalujeme naše závěsné dopravní systémy po celém světě. Dnes máme v provozu více než 300 systémů, které zjednodušují práci v mnoha průmyslových odvětvích – od automobilového a leteckého průmyslu k povrchovým úpravám a nábytkářskému průmyslu. V sekci průmyslového odvětví najdete stručné shrnutí mnoha našich instalací. Zde uvádíme některé z našich posledních případů podrobněji.

Internetstores

Efektivní řešení pro řízení vracení zboží

Internetové obchody, jako přední světový vícekanálový specializovaný prodejce jízdních kol a outdooru přivádějí každý den tisíce lidí na kola a do přírody. Platformy s velkým dosahem fahrrad.de, Brügelmann, Bikester, Probikeshop, Campz a Addnature nabízejí více než 1 300 značek a 130 000 produktů – dostupné přímo online, doručené k vám domů nebo kamkoli potřebujete. Ty byly do roku 2019 bez výjimky zpracovávány v provozovně Internetstores v Esslingenu, ale na základě pozitivních zkušeností s OCS závěsnými dopravními systémy v Gehrde se Internetstores rozhodly nainstalovat jiný systém OCS – tentokrát pro zpracování všech vrácených výrobků.

Zjistit více

LJUSGARDA

OCS pomáhá švédské potravinářské společnosti Ljusgarda automatizovat výrobu salátů

Okamžitý výsledek: Ljusgarda zvýšila svou produkci ze 2 na 60 tun salátu měsíčně.

Výroba společnosti Ljusgarda, která byla dosud řízena částečně ručně v menším měřítku na ploše 650 m2, se nyní transformovala na automatizovaný výrobní systém o ploše 7 000 m2 s vysokými ambicemi na další expanzi a růst. Díky novému způsobu pěstování hlávkového salátu opustí Ljusgarda více než 600 palet hlávkového salátu, které budou každý týden distribuovány do více než 800 obchodů po celém Švédsku.

Zjistit více

Riese & Müller

Efektivní montážní linka pro jízdní kola

Riese & Müller je německý výrobce prémiových elektrokol, nákladních kol a skládacích kol. V rámci plánování nové budovy chtěla společnost Riese & Müller přivést její výrobu na nejnovější úroveň techniky. Po návštěvě dalších výrobců kol s nainstalovanými systémy OCS nás Riese & Müller kontaktovali, abychom diskutovali o různých řešeních a možnostech montáže kol pomocí systému OCS Overhead Conveyor System.

Zjistit více

Přeprava ve výšce a bokem

Montážní linka pro součásti letadel

Letecký průmysl je jedním z technicky nejvyspělejších odvětví na světě, kde jsou požadavky kladeny na čistotu, účinnost a extrémně vysokou přesnost. Společnost SAAB Aerostructures dala společnosti OCS za úkol vyvinout řešení pro přepravu komponentů mezi montážními stanicemi a NC stroji.

Zjistit více

NORD pohony

Účinná a bezpečná lakovací linka pro elektromotory

Průmysl povrchovývh úprav má složitý proces s mnoha kroky. Ať už se jedná o mokré lakování, lakování nebo elektroforetické nanášení na kovy, plasty nebo jiné materiály, které jsou povrchově ošetřeny a kde je prvořadý význam kladen na čistotu a bezpečnost.

Zjistit více

NAŠE KNOW-HOW

Efektivni výrobní toky

OCS nabízí kompletní sortiment vnitřních dopravních systémů závěsných a podlahových dopravníků pro výrobní procesy a skladovací systémy. Dopravní systém má všechny nezbytné funkce jako Power & Free skladování, pracovní stanice, spínače, zatáčky, svislé dopravníky a automatické nakládací stanice.

Náš obchodní tým je technicky způsobilý a schopný rychle navrhnout řešení na vašem projektu.

Kontaktujte nás