Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. ×

Věc: Závěsné dopravní systémy

Instalace dopravních systémů po celém světě

Navrhujeme, vyrábíme a instalujeme naše závěsné dopravní systémy po celém světě. Dnes máme v provozu více než 300 systémů, které zjednodušují práci v mnoha průmyslových odvětvích – od automobilového a leteckého průmyslu k povrchovým úpravám a nábytkářskému průmyslu. V sekci průmyslového odvětví najdete stručné shrnutí mnoha našich instalací. Zde uvádíme některé z našich posledních případů podrobněji.

Přeprava ve výšce a bokem

Montážní linka pro součásti letadel

Letecký průmysl je jedním z technicky nejvyspělejších odvětví na světě, kde jsou požadavky kladeny na čistotu, účinnost a extrémně vysokou přesnost. Společnost SAAB Aerostructures dala společnosti OCS za úkol vyvinout řešení pro přepravu komponentů mezi montážními stanicemi a NC stroji.

Zjistit více

Riese & Müller

Efektivní montážní linka pro jízdní kola

Riese & Müller je německý výrobce prémiových elektrokol, nákladních kol a skládacích kol. V rámci plánování nové budovy chtěla společnost Riese & Müller přivést její výrobu na nejnovější úroveň techniky. Po návštěvě dalších výrobců kol s nainstalovanými systémy OCS nás Riese & Müller kontaktovali, abychom diskutovali o různých řešeních a možnostech montáže kol pomocí systému OCS Overhead Conveyor System.

Zjistit více

NORD pohony

Účinná a bezpečná lakovací linka pro elektromotory

Průmysl povrchovývh úprav má složitý proces s mnoha kroky. Ať už se jedná o mokré lakování, lakování nebo elektroforetické nanášení na kovy, plasty nebo jiné materiály, které jsou povrchově ošetřeny a kde je prvořadý význam kladen na čistotu a bezpečnost.

Zjistit více