Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. Kontaktujte nás ×

Věc: Závěsné dopravní systémy

Instalace dopravních systémů po celém světě

Navrhujeme, vyrábíme a instalujeme naše závěsné dopravní systémy po celém světě. Dnes máme v provozu více než 300 systémů, které zjednodušují práci v mnoha průmyslových odvětvích – od automobilového a leteckého průmyslu k povrchovým úpravám a nábytkářskému průmyslu. V sekci průmyslového odvětví najdete stručné shrnutí mnoha našich instalací. Zde uvádíme některé z našich posledních případů podrobněji.

Bohemia Bike

Vylepšená výroba jízdních kol a elektrokol

Leader Fox je tradiční český výrobce jízdních kol se sídlem v Českých Budějovicích. Leader Fox patří do Bohemia Bike Group a navrhuje a vyrábí různé druhy kol a elektrokol pro dospělé i děti.

Investice byla vynaložena na novou montážní linku, která zlepšuje výrobní procesy různých typů kol. Nová montážní linka šetří cennou podlahovou plochu ve výrobní hale, nabízí lepší pracovní podmínky pro operátory a je mnohem ergonomičtější než předchozí linka.

Společně se zákazníkem jsme navrhli nejvhodnější řešení dle jeho potřeb.

Zjistit více

LJUSGARDA

OCS pomáhá švédské potravinářské společnosti Ljusgarda automatizovat výrobu salátů

Okamžitý výsledek: Ljusgarda zvýšila svou produkci ze 2 na 60 tun salátu měsíčně.

Výroba společnosti Ljusgarda, která byla dosud řízena částečně ručně v menším měřítku na ploše 650 m2, se nyní transformovala na automatizovaný výrobní systém o ploše 7 000 m2 s vysokými ambicemi na další expanzi a růst. Díky novému způsobu pěstování hlávkového salátu opustí Ljusgarda více než 600 palet hlávkového salátu, které budou každý týden distribuovány do více než 800 obchodů po celém Švédsku.

Zjistit více

Internetstores

Efektivní řešení pro řízení vracení zboží

Internetové obchody, jako přední světový vícekanálový specializovaný prodejce jízdních kol a outdooru přivádějí každý den tisíce lidí na kola a do přírody. Platformy s velkým dosahem fahrrad.de, Brügelmann, Bikester, Probikeshop, Campz a Addnature nabízejí více než 1 300 značek a 130 000 produktů – dostupné přímo online, doručené k vám domů nebo kamkoli potřebujete. Ty byly do roku 2019 bez výjimky zpracovávány v provozovně Internetstores v Esslingenu, ale na základě pozitivních zkušeností s OCS závěsnými dopravními systémy v Gehrde se Internetstores rozhodly nainstalovat jiný systém OCS – tentokrát pro zpracování všech vrácených výrobků.

Zjistit více

Riese & Müller

Efektivní montážní linka pro jízdní kola

Riese & Müller je německý výrobce prémiových elektrokol, nákladních kol a skládacích kol. V rámci plánování nové budovy chtěla společnost Riese & Müller přivést její výrobu na nejnovější úroveň techniky. Po návštěvě dalších výrobců kol s nainstalovanými systémy OCS nás Riese & Müller kontaktovali, abychom diskutovali o různých řešeních a možnostech montáže kol pomocí systému OCS Overhead Conveyor System.

Zjistit více

Přeprava ve výšce a bokem

Montážní linka pro součásti letadel

Letecký průmysl je jedním z technicky nejvyspělejších odvětví na světě, kde jsou požadavky kladeny na čistotu, účinnost a extrémně vysokou přesnost. Společnost SAAB Aerostructures dala společnosti OCS za úkol vyvinout řešení pro přepravu komponentů mezi montážními stanicemi a NC stroji.

Zjistit více

NORD pohony

Účinná a bezpečná lakovací linka pro elektromotory

Průmysl povrchovývh úprav má složitý proces s mnoha kroky. Ať už se jedná o mokré lakování, lakování nebo elektroforetické nanášení na kovy, plasty nebo jiné materiály, které jsou povrchově ošetřeny a kde je prvořadý význam kladen na čistotu a bezpečnost.

Zjistit více

NAŠE KNOW-HOW

Efektivni výrobní toky

OCS nabízí kompletní sortiment vnitřních dopravních systémů závěsných a podlahových dopravníků pro výrobní procesy a skladovací systémy. Dopravní systém má všechny nezbytné funkce jako Power & Free skladování, pracovní stanice, spínače, zatáčky, svislé dopravníky a automatické nakládací stanice.

Náš obchodní tým je technicky způsobilý a schopný rychle navrhnout řešení na vašem projektu.

Kontaktujte nás