Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. Kontaktujte nás ×

Závěsné dopravníky

Flexibilní závěsné dopravníky pro vyzvednutí, uskladnění a pro řešení do výrobních závodů

Dnešní průmysl se vyznačuje požadavkem na rychlé změny ve výrobě. Musí to být efektivní, čisté a tiché s důslednou a hladkou přepravou, ať už se jedná o vyzvednutí, uskladnění, montáž či výrobu.

To znamená, že je nutné integrovat do výrobního procesu efektivní řešení závěsných dopravníků, což umožňuje krátké dodací lhůty a flexibilitu. Kromě toho je důležité, aby se výroba nezastavila během jakéhokoliv nastavení nebo pokud se objeví chyba (což je případ řetězových dopravníků). OCS závěsné dopravní systémy postavené na patentované technologii tření, splňují všechny požadavky kladené na řešení dopravníků se zatížením do 7500 kg a rychlostí mezi 1-80 m/min.

Závěsné dopravníky

OCS 150

OCS 150 závěsné dopravní systémy zvládnou zatížení do 150 kg/m. Rychlost se může měnit od 1 do 80 m/min a má řízené zatáčky od 5°do 90°. Dopravní systém je schopen přepravovat pod úhlem do 30° v závisloti na zatížení. Hnací mechanismus se skládá z třecího pásu poháněného šnekovým motorem.

Zjistit více

Závěsné dopravníky

OCS 500

OCS 500 závěsný dopravní systém zvládne zatížení do 500 kg/m. Rychlost se může měnit od 1 do 30 m/min a má řízené zatáčky od 5°do 180°. Dopravní systém je schopen přepravovat pod úhlem do 25° v závislosti na zatížení. Hnací mechanismus se skládá z rotační trubky poháněné šnekovým motorem.

Zjistit více